Tribün Emekçilerine Açık Çağrımızdır

30 Nisan 2014 | By | Add a Comment

BeFunky_SAS.jpgTribün Emekçilerine Açık Çağrımızdır!

Taraftar Hakları Derneği olarak 1 Mayıs’ ta meydanlarda, sahada olacağız her zaman olduğu gibi. Tezahuratlarımızla, Pankartlarımızla, Meşalelerimizle, Sis ve Ses Bombalarımızla, Maytaplarımızla, Havai Fişeklerimizle, Davullarımızla, Formalarımızla, Kaşkollarımızla, İnancımızla, Yüreğimizle tek vücut haykıracağız bizi biz yapan tüm değerleri.

Kendini Al Gel. Formanı Giy Gel.

Hangi renklere aşık olduğunun önemi yok, ben armamın emekçisiyim diyorsan kop gel…

Bu gün bizim günümüz, bu bayram bizim bayramımız..

Unutulmayacak izler bırakacağız tribün emekçilerinin tarihine, 1 Mayıs’ ta, Alsancak’ ta, İzmir’de. Cumhuriyet Meydanı’ nında Saat: 12.00’ da bir araya geleceğiz ve Gündoğdu’ ya yürüyeceğiz önce.

Herkesin gözü bizim üzerimizde olacak biliyoruz; çünkü, renklerimizin çeşitliliği gözlerini alacak izleyenlerin. Herkes bir parçası olmak isteyecek bu güzelliğin…

Bizlere yakışan bir disiplinde, davamızın hakkını verecek, emaneti meydanlara taşıyacak ve devamında durmadan Alsancak Stadı’ na akacağız.

Yaşayan bir tarihe hakkını teslim etmek için, durmaksızın yolumuza devam edeceğiz. Bizler yani taraftarlar için kendimizi ifade edebildiğimiz tek meydanda yani tribünlerde kutlayacağız bayramımızı finalde. Önce Gündoğdu’ nun , devamında Alsancak Stadı’ nın çimleri ve tribünlerinde sevdamızı haykıracağız.

Tribün Emekçilerine Açık Çağrımızdır!

Taraftar Hakları Derneği

Paylaş

Category: Aktiviteler, Genel

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.