THD Yönetim

1150779_10201658066392032_1397355336_n

Burkal Efe SAKIZLIOĞLU

Başkan

Karşıyaka

burkalefe@taraftarhaklari.org

 

NoPerson

Ahmet Avni ATAYOL

Başkan Yardımcısı

Altay

ahmet@taraftarhaklari.org

 

dasd

Erkin BAYSAL

Genel Koordinatör

İzmirspor

erkin@taraftarhaklari.org

 

254705_108524489248466_3663912_n

Devrim Cem ERTURAN

Sayman

Göztepe

devrim@taraftarhaklari.org

 

 

236_12614698662_9192_n

Çağatay SEFA

Proje Geliştirme Sor.

Fenerbahçe

cagatay@taraftarhaklari.org

 

970975_10151634660539145_1530052968_n

Engin GÜNDÜZ

Yönetim Kurulu Üyesi

Galatasaray

engin@taraftarhaklari.org

 

ufuk-anar

Ufuk ANAR

Sosyal Medya Editörü

Göztepe

ufuk@taraftarhaklari.org

 

sad

Sezai ÜTÜKLERLİ

Bilişim Koordinatörü

Karşıyaka

sezai@taraftarhaklari.org

 

 

1622759_10201964470768227_308027983_n

Fettah KARABAKAN

Sanatsal Etileşim Koor.

Göztepe

fettah@taraftarhaklari.org

 

yesim-ozcan

Yeşim ÖZCAN

Kadın Taraftar Hak.Sor

Galatasaray

yesim@taraftarhaklari.org

 

umut-samaraz

Umut SAMARAZ

Denetleme Kurulu Üyes

Altay

umut@taraftarhaklari.org

 

baris-ogutcen

Barış ÖĞÜTCEN

Görsel İletişim Sor.

Karşıyaka

baris@taraftarhaklari.org

 

 

 

163171_150978651621149_5324052_n

Can Eren IŞIK

Hukuk Danışmanı

İzmirspor

can@taraftarhaklari.org

 

NoPerson

Fidel KARABAKAN

Lojistik

Göztepe

fidel@taraftarhaklari.org

 

o-zan

Ozan KIMIZOĞLU

Denetleme Kurulu Üyes

Galatasaray

ozan@taraftarhaklari.org

 

NoPerson

Osman OZHUSREV

Denetleme Kurulu Üyes

Bornova

osman@taraftarhaklari.org