THD Yönetim

Burkal Efe SAKIZLIOĞLU

Başkan

Karşıyaka

burkalefe@taraftarhaklari.org

Ahmet Avni ATAYOL

Başkan Yardımcısı

Altay

ahmet@taraftarhaklari.org

Erkin BAYSAL

Genel Koordinatör

İzmirspor

erkin@taraftarhaklari.org

Devrim Cem ERTURAN

Sayman

Göztepe

devrim@taraftarhaklari.org

Çağatay SEFA

Proje Geliştirme Sor.

Fenerbahçe

cagatay@taraftarhaklari.org

Engin GÜNDÜZ

Yönetim Kurulu Üyesi

Galatasaray

engin@taraftarhaklari.org

Ufuk ANAR

Sosyal Medya Editörü

Göztepe

ufuk@taraftarhaklari.org

Sezai ÜTÜKLERLİ

Bilişim Koordinatörü

Karşıyaka

sezai@taraftarhaklari.org

Fettah KARABAKAN

Sanatsal Etileşim Koor.

Göztepe

fettah@taraftarhaklari.org

Yeşim ÖZCAN

Kadın Taraftar Hak.Sor

Galatasaray

yesim@taraftarhaklari.org

Umut SAMARAZ

Denetleme Kurulu Üyes

Altay

umut@taraftarhaklari.org

Barış ÖĞÜTCEN

Görsel İletişim Sor.

Karşıyaka

baris@taraftarhaklari.org

Can Eren IŞIK

Hukuk Danışmanı

İzmirspor

can@taraftarhaklari.org

Fidel KARABAKAN

Lojistik

Göztepe

fidel@taraftarhaklari.org

Ozan KIMIZOĞLU

Denetleme Kurulu Üyes

Galatasaray

ozan@taraftarhaklari.org

Osman OZHUSREV

Denetleme Kurulu Üyes

Bornova

osman@taraftarhaklari.org

Bir cevap yazın